HEMEN ARAKONUM

Başıbüyük en ucuz adaklık kurban satış yeri

Anasayfa » Uncategorized » Başıbüyük en ucuz adaklık kurban satış yeri

Başıbüyük en ucuz adaklık kurban satış yeri mi arıyorsunuz? İçiniz rahat bir şekilde adağınızı kesmek ve dağıtmak mı istiyorsunuz? Adak almak için tecrübeli çalışanlara sahip bir ekip mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdeyiz. Bizler yıllardır adaklık kurban satışı gerçekleştiren bir firmayız. Daima müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Daha önce satış yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyeti ve içleri rahat bir şekilde adağını kesmeleri bizim referansımızdır. Satış sonrasında bizim için olan müşteri memnuniyetidir. Bunun için neler yapıyoruz?  Aldığınız kurban ve adaklık kurban hayvanlar hakkında yetiştirilmesinden size ulaştığı ana kadar bizler bilgi sahibiyiz. Düzenli olarak veteriner kontrolünden geçen hayvanlarımızın hastalık veya kurban kesmeye uygun olmayacağı bir durumu olan koyunun, keçinin, kuzunun satışını yapmıyoruz. Ayrıca piyasa şartlarının olumsuz etkilerinde etkilenmemiz için daima siz müşterilerimizin bütçesini düşünerek hareket ediyoruz

Kuranı kerim ve hadis-i şeriflerde adak ilgili ayetler ve sözler vardır. İbn Abbas (r.a.).’nın anlattığına göre Sa’d b. Ubade, annesinin bir adak adadığını fakat bunu yerine getiremeden vefat ettiğini söylemiş ve bunun hükmünü Hz. Peygamber’e sorduğunda. Allah Resulü’de (a.s.): “Annen adına onun adağını sen yerine getir” buyurmuştur.

Başıbüyük En Ucuz Adaklık

Eğer bir şeyin gerçekleşmesi için adak adamış iseniz onu gerçekleştirmeniz gerekir. Bizler İnancımız ve kültürümüz gereği insanlara verdiğimiz sözü tutmaya özen gösteririz. Adak adarken Allahu Teâlâ’ya bir söz vermekteyiz bunu gerçekleştirmek gerekir. Ayrıca adak gerçekleştirirken de İslami usullere uygun olmalıdır. Başıbüyük en ucuz adaklık kurban satış yeri size en uygun fiyatları sunarken aldığınız hayvanları içiniz rahat bir şekilde almanız ve kesmeniz için tüm ekibimiz ile özenerek çalışıyoruz.

İstediğiniz dilediğiniz bir şey gerçekleşirken Allah’ım bu duam kabul olursa şunu yapacağım şeklinde dualar ederiz. Duamız kabul olursa söz verdiğimiz şeyi yapmamız gerekir. Söz verirken yapacağımız şeyler ibadetlerde veya vaciplerden olmalıdır. Yani namaz kılmak, oruç tutmak kurban kesmek gibi ibadetlerden olmalıdır. Genel olarak adak adanırken de kurban kesmek tercih edilmektedir. Bir dilek gerçekleşirse eğer kurban keseceğim diye söz verilir.  Sizler verdiğiniz sözü gerçekleştirirken bizler de Başıbüyük en ucuz adaklık kurban satış yeri olarak bütçenizi zorlamayan fiyatlar ile adağınızı gerçekleştirmeye vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Benzer Konular